ZA ZASŁONĄ SŁOWA

Publikacja Za zasłoną słowa – to zbiór refleksyjnych kazań do czytania, do indywidualnego rozważania dla każdego, a zwłaszcza dla poszukujących i dla tych, którzy w codziennym prowadzeniu potrzebują kilku wskazówek.

Autor – ksiądz doktor Jerzy Szorc – jest wykładowcą Pisma Świętego i twórcą Szkoły Biblijnej, ale też wieloletnim duszpasterzem o bogatym i wszechstronnym doświadczeniu. Kontakt z wielu środowiskami i głębokie osadzenie w życiu ludzi, pośród których pracuje, sprawia, że w jego homiliach odnajdujemy własne pytania i wątpliwości a także własne pragnienia i głębokie potrzeby. Autor w odwiecznym dialogu człowieka z Bogiem staje jakby po stronie człowieka, staje po naszej stronie, jest rzecznikiem naszych spraw. Z tej pozycji uważnie słucha Słowa Bożego, zadaje proste, ale jakże ważne pytania.

Odnajdujemy tu zrozumienie dla naszych rozterek, jest też pełne zrozumienia doświadczenie ludzkich słabości, jest pełna pociechy odpowiedź, która płynie za Słowa Bożego. Spoza zasłony słowa patrzy na nas Bóg bliski, współczujący, ale i pełen mocy. /Z przedmowy/

 

Wydawnictwo: Adalbertinum
Autor: ks. dr Jerzy Szorc
ISBN: 9788360737699
Format 210 mm
Liczba stron: 92
Wydanie: czerwiec 2020
Oprawa broszurowa

Cena detaliczna 15 zł

lub telefonicznie: 516080507 w dni robocze w godz. 10-16
SZCZEGÓŁOWA KARTA POZYCJI W KATALOGACH BIBLIOTEKI NARODOWEJ:

Dariusz Konopko